Hyllkantslist AL39-0885TR med tak 39×885 mm 50st/fp
Hyllkantslist AL39-0885TR.
Etiketthållare med ”tak” som skyddar etiketten, stödkant för avläsning av streckkod.
Etiketthöjd 39mm, längd 885mm (För 900mm hyllor) Transparenta med dubbelhäftande tejp på baksidan.